Розпочалися роботи з експлуатаційного утримання дороги від с.Орлове до с.Наталине та від с.Орлове до Білої Криниці.

Дата: 08.11.2021 11:14

Проводиться вирівнювання дорожнього полотна та щебенева підсипка. В рамках Великого будівництва, в 2022 році планується «дотягнути» бетонку від Іванівки до Орлова, а надалі і від Орлова до Білої Криниці.

В цьому році Кочубеївська громада перерахувала 600 тис.грн до обласного бюджету на співфінансування робіт з поточного ремонту доріг загального користування місцевого значення. В серпні вже проведені роботи на найбільш аварійній ділянці дороги в нашій громаді Кочубеївка-Микільське. Проведено фрезерування дорожнього полотна, вирівнювання, планування узбіч,загальною вартістю 224,6 тис.грн. Виконані роботи дозволили зробити цю частину дороги проїзною. Також подано звернення до ОДА з проханням включити її в план капітальних ремонтів на 2022 рік.

Проведено поточний ремонт дороги між Кочубеївкою та Орловим, загальною вартістю 1806,4 тис.грн.

За кошти місцевого бюджету проведено поточний ремонт дороги в центральній частині с.Пригір’я, загальною вартістю 149,5 тис.грн.

В зверенні до Херсонської ОДА також просимо включити в план капітальних ремонтів на 2022 рік дорогу Кочубеївка-Краснівка, вул.Менонітська в с.Кочубеївка. Комунальні дороги: вул.Садова в с.Пригір’я, провулок Рибний в с.Заградівка, провулок від вул.Івана Богуна до вул.Квіткова в с.Орлове.

Працюємо далі…