Дата: 22.11.2021 15:49

З 19 листопада 2021 року педагогічні працівники нашої громади проходять підвищення кваліфікації вчителів ЗЗСО на базі закладів освіти міста Берислава, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти. Підвищення кваліфікації проходить за очною формою навчання з використанням дистанційних технологій без відриву від виробництва. Упродовж навчання слухачі опановують програму підвищення кваліфікації «Нова українська школа: крок у майбутнє», завдання якої підвищити обізнаність щодо ключових аспектів реформування освітньої галузі, створення безпечного інклюзивного освітнього середовища; удосконалити вміння формувати та розвивати в учнів ключові компетентності та наскрізні вміння, здійснювати оцінювання, зокрема формувальне, використовувати діяльнісні методи навчання; використовувати сучасні електронні (цифрові) освітні ресурси, технології дистанційного навчання в організації освітнього процесу.

Навчання проходить у формі тренінгів, а здійснюють його науково-педагогічні й педагогічні працівники академії неперервної освіти та досвідчені вчителі області, які є тренерами-педагогами за освітніми галузями.