ТОВ “ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК” ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 24.11.2021 15:10

Згідно чинного законодавства споживачі зобов’язані сплачувати за використану електричну енергію щомісяця в повному обсязі і не пізніше 20 числа кожного місяця ( за попередній).

Накопичення боргів призведе до додаткових витрат, а саме:

- відключення від електроживлення, підключення проводиться після повного погашення боргу і оплати витрат на повторне підключення (від 1000 до 1500 грн.);

- стягнення боргів у судовому порядку + сума судового збору;

- за рішенням суду арешт майна або банківських рахунків і автоматичне списання боргів;

- тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон до повного погашення заборгованості.

Просимо терміново погасити свою заборгованість за спожиту електроенергію і не накопичувати борги!

Звертаємо увагу споживачів!

Для вірного проведення нарахувань за спожиту електроенергію необхідно за 2 дні до закінчення місяця і три дні з початку місяця надавати покази лічильника оператору системи розподілу:

АТ “Херсонобленерго”:

телефоном: (0552) 316-316; (0552) 48-06-20 (працює цілодобово без вихідних) ; (0552) 8-800-500-629;

через сайт : ksoe.com.ua;

СМС повідомлення на номер телефону (050)49-000-04 надіслати на електронну адресу : pokaz@co.ksoe.com,ua

З повагою, адміністрація ТОВ “Херсонська обласна ЕК”.