Дата: 09.12.2021 16:11

08 грудня 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ТГ, на якому одним із основних питань було схвалення проекту рішення Кочубеївської сільської ради "Про бюджет Кочубеївської сільської територіальної громади на 2022 рік".

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» передбачено міжбюджетні трансферти для бюджету Кочубеївської сільської об'єднаної територіальної громади в сумі 11603300,00 грн, з них:

- базова дотація в сумі 2411600,00 грн;

- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 9191700,00 грн.

Міжбюджетні трансферти з обласного бюджету в сумі 114356,00 грн, з них:

- дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 108600,00 грн;

- інші субвенції з місцевого бюджету в сумі 5756,00 грн.

Детально ознайомитися з проектом бюджету Ви можете за посиланням https://kochubeivska-gromada.gov.ua/docs/1069327

На протязі 10 днів (останній день 19.12.2021 р.) Ви можете надсилати свої пропозиції до проекту бюджету на 2022 рік на електронну адресу: tige1otg.j@gmal.com.

Також, під час збору пропозицій від громадян надійшло 113 пропозицій, із них 26 пропозицій надали чоловіки, 87 жінки, в т.ч. 17 осіб до 35 років, 64 особи від 35 до 60 років, 32 особи старше 60 років. Детальніше про пропозиції надані громадянами за посиланням https://kochubeivska-gromada.gov.ua/propozicii-gromadyan.../

Проект бюджету буде розглядатися на постійних депутатських комісіях, де і будуть вноситися корективи згідно рекомендацій постійних комісій та наданих громадянами пропозицій.