ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОЧУБЕЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 20.12.2021 09:16

Вітаємо всіх з Днем Святого Миколая!

Українці здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Наймолодшим він приносить подарунки, а дорослих спонукає до милосердя, співчуття та доброти.

Тож прийміть найщиріші вітання зі святом, яке обов'язково запам'ятається приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода. Сердечно бажаємо усім здоров'я, добра та сімейного тепла!

Вірте в диво і робіть його самі! Гарного і веселого Вам свята!