ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 21.12.2021 10:20

Інформуємо Вас, що в Україні зафіксовано 1 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, штам ОМІКРОН. Штам високопатогенний. Небезпечний своїми наслідками. Через 3 тижні після одужання у 8 разів зростає ризик захворювання на інсульти та інфаркти. Звертаємось до громадян, які мають супутні захворювання серцево - судинної системи ( такі як ішемічна хвороба серця, гіпертонія, цукровий діабет, імуносупресивні стани (знижений імунітет). ВАКЦИНУЙТЕСЯ!!! Ефективність вакцинації достатньо висока.

В КНП «Кочубеївський ЦПМД» щодня працює пункт щеплень. В наявності є вакцина Коронавак. Запрошуємо на вакцинацію.

Адміністрація КНП «Кочубеївський ЦПМД».