В цьому році Кочубеївська філія приймала участь у проекті в рамках партисипативного бюджету – бюджету участі

Дата: 28.12.2021 14:14

В цьому році Кочубеївська філія ОЗ Орлівський НВК приймала участь у проекті в рамках партисипативного бюджету – бюджету участі «Створення сучасного, красивого шкільного ганку центрального входу головного корпусу Кочубеївської філії та навісу над аварійним виходом».

Я вдячна всім, хто підтримав наш проект. І вже сьогодні, дякуючи співавтору проекту Салевичу Володимиру, Шабадашу Олександру, Літвіновичу Максиму, Семкі Віталію, наш ганок має привабливий вигляд.

Дуже добре, що наша громада підтримує творчі ініціативи жителів, разом ми будемо працювати для її розвитку і процвітання. Я маю надію, що це не остання наша участь у проектах.

Директор Кочубеївської філії Лілія Жоболда.