Вшановуючи давні українські традиції, з піснями та колядками до колективу Кочубеївської сільської ради ТГ сьогодні завітав святковий вертеп відділу культури разом із настоятелем Кочубеївської церкви Святого Георгія Побідоносця. У віршах та піснях колядники бажали усім присутнім миру і злагоди, щастя, добробуту та усяких гараздів. Сільський голова Людмила Костюк подякувала гостям та привітала усіх з Новим 2022 роком. Будемо сподіватися, що всі висловлені побажання здійсняться і цей рік буде щасливим для кожного з нас!

Фото без опису