ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! НАГАДУЄМО, ЩО БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ - ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЯК ВОДІЇВ, ТАК І ПІШОХОДІВ!

Дата: 19.01.2022 16:40

Шановні батьки! Нагадуйте своїм дітям основні правила дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах, про перехід дороги у зазначених місцях, зокрема під час маршруту до школи і зі школи додому. Пояснюйте дітям, що пішохід – це рівноправний учасник дорожнього руху, який наділений не тільки правами, а й обов’язками щодо дотримання правил дорожнього руху!

Водії транспортних засобів! Пам’ятайте! Поспіх на дорозі, особливо взимку, недоречний! При наближенні до пішохідних переходів, місць знаходження навчальних та виховних закладів необхідно знижувати швидкість руху до мінімуму! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Учасники дорожнього руху, будьте взаємно ввічливими і бережіть себе!