Пенсійний фонд України в Херсонській області інформує: "Щодо автоматичного призначення пенсії за віком!"

Дата: 26.01.2022 13:34

Відповідно до Указу Президента України №837/2019 від 08.11.2019 Пенсійний фонд України запровадив сервісну послугу - автоматичне призначення пенсій. Такий сервіс доступний на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

Автоматичне призначення пенсії - сервіс Пенсійного фонду, який дозволяє призначити пенсію автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних у Пенсійному фонді даних, завчасно поданих громадянами. Сервіс автоматичного призначення надає можливість подати усю необхідну для призначення пенсії інформацію заздалегідь - без будь-яких часових обмежень.

Підставою для автоматичного призначення пенсії є подання особою через вебпортал анкети-заяви та згоди на застосування такого механізму, засвідченого персональним кваліфікованим електронним підписом.

Варто зазначити, що впровадженню електронної послуги автоматичного призначення пенсії передує якісна робота з оцифрування паперових трудових книжок. З вимогами до подання скан-копій трудової книжки можна ознайомитись за посиланням https://www.pfu.gov.ua/.../259266-vymogy-do-podannya.../.