Дата: 09.02.2022 12:23

4 лютого відбулася інтерактивна робоча нарада з питання створення органів самоорганізації населення в селах Кочубеївської громади – Новобратському та Наталиному. Крім членів ініціативної групи та керівництва громади, до наради долучились експерти Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень, та спеціально запрошені гості: керівник Асоціації сприяння самоорганізації населення Олексій Колесніков, його заступник В’ячеслав Кіщенко та представник Херсонської обласної державної адміністрації – начальник Управління внутрішньої та інформаційної політики, Артем Сопов.

Детальніше за посиланням: http://www.pcpsd.org.ua/2022/02/blog-post_05.html?fbclid=IwAR1JsZwUPuwgJDsPEZhvxzyCq36alu3lqoMWZxh2AiTFK820ndImA5-kBMM