На Херсонщині продовжено дистанційне навчання – рішення регіональної комісії ТЕБ та НС!

Дата: 11.02.2022 09:28

10 лютого 2022 р. під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Миколи Якименка відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головним питанням порядку денного було - епідемічна ситуація в області та продовження дії додаткових протиепідемічних заходів.

Членами комісії щодо навчального процесу в закладах освіти прийнято наступні рішення:

До 16 лютого продовжено дистанційну форму навчання для учнів 1 – 11 класів закладів загальної середньої освіти усіх форм власності.

Дозволено роботу закладів загальної середньої освіти для учнів 1 – 4, 11 класів за умови дотримання протиепідемічних заходів – з 17 лютого.

Проте для учнів 5 – 10 класів дистанційна форма навчання продовжиться до 24 лютого.

Також під час засідання було вирішено продовжити заборону відвідування закладів позашкільної освіти усіх форм власності, проведення батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій і поїздок до 24 лютого.

Детальніше за посиланням: https://khoda.gov.ua/na-hersonshhin%D1%96-prodovzheno-distanc%D1%96jne-navchannja--r%D1%96shennja-reg%D1%96onalno%D1%97-kom%D1%96s%D1%96%D1%97--teb-ta-ns