Сьогодні в приміщенні Орлівського старостату відбулося засідання за участі членів робочої групи, Кочубеївського сільського голови та представників КП «ІННОВАТОР».

Дата: 16.02.2022 17:21

Директор комунального підприємства Токарь О. прозвітував щодо витрат на надання послуги централізованого водопостачання за 2021 рік. Учасники засідання ознайомилися із документами поданими КП «ІННОВАТОР» щодо наміру зміни тарифу на централізоване водопостачання. Варто зазначити, що нині діючий тариф затверджено з лютого 2019 року, при рівні мінімальної заробітної плати 4173 грн. та вартості електроенергії 2,91 грн/кВт. На сьогодні мінімальна заробітна плата становить 6500 грн, вартість електроенергії 6,20 грн/кВт. Під час розгляду документів були озвучені слушні зауваження щодо внесення змін до самої структури тарифу, які представниками комунального підприємства будуть враховані та внесені відповідні зміни. А от щодо самого розміру тарифу-всі присутні прийшли до висновку про його затвердження на рівні 16,00 грн/м куб, враховуючи те, що для комунальних підприємств ціна на електроенергію зростає майже щомісячно.

На слідуючому тижні відбудеться зустріч з жителями с.Орлове, щодо обговорення наміру зміни тарифу.

Про день і час буде повідомлено додатково.