БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІГОРЯ КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ!» НАДАЄ БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ МЕШКАНЦЯМ ВИСОКОПІЛЬСЬКОЇ ТА КОЧУБЕЇВСЬКОЇ ГРОМАД.

Дата: 17.02.2022 21:05

28 лютого (понеділок) до всіх бажаючих, хто зробить заявку зателефонують (оператор зв'язку не має значення!). Ви зможете розповісти суть проблеми, задати запитання ті, що вас турбують та отримаєте відповіді від висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи у юридичній сфері. Вам нікуди не потрібно їхати і телефонувати до спеціаліста. Зекономите час, кошти, нерви! Як подати заявку для отримання консультації? Є два зовсім прості варіанти! Або під цим матеріалом напишіть свої ПІБ та номер телефону, або зателефонуйте мені особисто – 067 4700646 (крім вихідних з 10.00 до 12.00) і назвіть ті ж самі ПІБ і номер для контакту з вами. А я самостійно перешлю інформацію до юриста. Повідомляти мені проблему не потрібно, я не фахівець у цій сфері. Це вже обговорите з юристом! Прохання до тих, хто знає, що можливо комусь потрібна юридична допомога – повідомте їм! Особливо це стосується літніх людей і тих, хто не відвідує простори інтернету. 28 лютого їм протягом дня (у робочий час) зателефонують і у буде можливість все пояснити та поцікавитися! Нагадаю, що ця благодійна акція на теренах Високопільщини діє п'ятий рік і нею скористалися понад вісімсот людей. Не втрачайте можливість почути відповіді на питання, що вас хвилюють.

З повагою, Ігорь Урбанський.