22.02.2022 р. відбулася ХХ сесія Кочубеївської сільської ради ТГ.

Дата: 23.02.2022 22:32

Депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної ради України та жителів нашої громади щодо підтримки Військових сил України та загонів територіальної оборони. Затвердили Програму забезпечення оборонних заходів Кочубеївської сільської територіальної громади на 2022 рік, де передбачили виділення коштів для підтримки загонів територіальної оборони, виділили кошти для підтримки пункту постійного базування бригади екстренної (швидкої) медичної допомоги, для придбання кисню жителям нашої громади, які лікуються у Високопільській лікарні, дали дозвіл на співфінансування з місцевого бюджету на придбання шкільного автобусу. Підтримали надання щорічної соціальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань 4 учасникам АТО та 1 особі, яка потрапила в складні життєві обставини. Всього прийнято 59 рішень. Детально з усіма рішеннями Ви зможете ознайомитися на сайті громади після їх оприлюднення.