Шановні жителі Кочубеївської громади!

Дата: 17.11.2022 11:13

Ви можете подати заяву на отримання безоплатної паливної деревини. Заяви прймаються в приміщенні сільської ради та старостатах. За потреби будуть здійснені виїзди в села, де наш спеціаліст прийме від вас заяву.Заява подається особою особисто або її законним представником, за умови пред’явлення наступних документів та їх копій:

- паспорту громадянина України або іншого документу, що посвідчує особу;

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- документу, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус (для іноземців та осіб без громадянства);

- документу, що підтверджує повноваження законного представника (якщо заява подається законним представником);

- реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

- документу, що підтверджує наявність відповідного соціального статусу (за наявності);

- інших документів, що підтверджують належність заявника(-ці) до відповідного домогосподарства.

Документи можуть буди пред'явленні з застосуванням мобільного додатку Порталу Дія (Дія).

Розподіл деревини паливної здійснюється в межах її наявного обсягу, із розрахунку по 2 м3 на одне домогосподарство.

На отримання безкоштовної паливної деревини можуть претендувати усі домогосподарства, але надавати її будуть у порядку черговості, з урахуванням критеріїв вразливості категорій населення.

Заяви розглядаються комісією. За результатами розгляду приймається рішення про надання або про відмову.

Підставами для відмови у наданні деревини паливної домогосподарству є:

- якщо заявником(-цею) не підтверджено належність до відповідного домогосподарства;

- у разі подання недостовірних відомостей або документів;

- якщо домогосподарством, місцезнаходження житлового приміщення якого зазначене у заяві, вже отримано деревину паливну;

- відсутність у наявності деревини паливної.

Повідомте дану інформацію рідним, сусідам, друзям, знайомим, всім хто не має доступу до інтернету.