Шановні жителі нашої громади!!!

Дата: 17.11.2022 11:30

Нагадуємо, що відділ ЦНАП продовжує працювати для вас і надавати адміністративні та соціальні послуги: видача архівних довідок, довідок про фактичне місце проживання, довідок про склад сім’ї, про наявність земельної ділянки та інші. Також нагадуємо всім, хто потребує послуг пенсійного забезпечення, що у приміщенні Кочубеївської сільської ради щочетверга (в подальшому можливі зміни) проводиться виїзний прийом громадян працівниками ПФУ.

В подальшому, з відновленням доступів до реєстрів перелік послуг буде збільшуватися.

Якщо за станом здоров’я або з інших причин ви не можете особисто звернутися у ЦНАП, зателефонуйте за номером 0961333957 і за попереднім записом наш адміністратор відвідає вас.

Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся за телефоном 0961333957. Будемо раді вам допомогти!