Щиро дякуємо, всім причетним за оперативне реагування та відновлення сполучення з Дніпропетровською областю! ВСЕ ВЖЕ УКРАЇНА!!!
Дата: 22.11.2022 15:39
Кількість переглядів: 182
Ярослав Янушевич - Херсонська ОДА: "У селі Заградівка на Херсонщині полагодили міст через річку Інгулець! Міст об’єднує Кочубеївську тергромаду з Дніпропетровщиною. Цим шляхом люди можуть швидко дістатися Кривого Рогу. Криворізькі спеціалісти вже завершили ремонтні роботи. Дякуємо Військовій адміністрації Кривого Рогу за допомогу мешканцям Херсонщини!"
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/0c4e2d6aa4f7009044b000d84801a0b1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/840893a264c01ed045d46d4d1c6254a1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/7eabb4be70bbb8254fbb86c48c8768d4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/6b57ebe784af90a753dac6c8c8181b23.jpg)
« повернутися