Шановні жителі громади, які виїхали за межі і не планують повертатися на зимовий період!

Дата: 25.11.2022 14:38

Звертаємось до вас за допомогою. У зв'язку з постійними обстрілами деокупованих територій Херсонщини, до нас почали звертатися жителі цих населених пунктів з проханням підказати в кого вони можуть орендувати будинок. Люди готові оплачувати комунальні послуги та навіть за оренду житла (розумну вартість). Для вас це означає, що будинок буде під наглядом і опалюватиметься в зимовий період, що також убереже його від занепаду. Якщо ви маєте таку можливість і бажання допомогти повідомте нас за телефоном +380961333957. Ми вас безпосередньо зконтактуємо з квартиронаймачами і ви вже особисто будете домовлятись про всі умови.