ДО УВАГИ ВПО!!!

Дата: 29.11.2022 15:17

Шановні громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої та деокупованої території України та районів ведення активних бойових дій! Відділом праці та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Кочубеївської сільської територіальної громади розпочато роботу по прийняттю заяв на реєстрацію внутрішньо переміщених осіб.

Для взяття на облік та отримання довідки кожна повнолітня особа, що переміщується, звертається до сільської ради особисто або через законного представника. При собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ІПН. В разі оформлення статусу ВПО для неповнолітнього, обов’язково надати свідоцтво про народження та за наявності довідку про присвоєння ІПН.

Офіційна реєстрація заяв розпочнеться після поновлення роботи Програми електронного документообігу «Соціальна громада». Також ви маєте можливість зареєструвати статус ВПО в «Дії» самостійно. Якщо у вас при цьому виникають труднощі, звертайтесь до спеціалістів ЦНАП, вам обов’язково допоможуть.