ЯК ПЕРЕВІРИТИ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ОНЛАЙН

Дата: 28.12.2022 14:51

З 01 грудня 2022 року пільги та субсидії Пенсійним фондом України призначаються за принципом екстериторіальності, що дозволяє забезпечити соціальною підтримкою громадян незалежно від їхнього місця проживання.

Перевірити інформацію про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики можна онлайн.

Для цього потрібно зайти на сайт ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» https://subsidii.ioc.gov.ua/, обрати свою область, населений пункт та адресу і Вам відобразиться інформація щодо загальної суми призначеної субсидії з житлово-комунальних послуг за різні роки окремо за неопалювальний (з 1 травня по 30 вересня) та опалювальний (з 1 жовтня по 30 квітня) періоди.

Нагадуємо, субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону.