Американський благодійний фонд Cash For Refugees пропонує надання грошової допомоги!

Дата: 02.01.2023 14:27

З метою підтримки населення Кочубеївської територіальної громади, яке постраждало внаслідок бойових дій, американський благодійний фонд Cash For Refugees пропонує надання грошової допомоги в розмірі 150 доларів США на сім’ю.

Допомога надається родинам, які відповідають наступним критеріям:

1. В складі родини є людина 65 років і старше;

2. В складі сім’ї є діти, яким виповнилося 13 років і молодше;

3. В складі родини є людина з інвалідністю 1-ї групи.

Для отримання допомоги жителям, які підпадають під зазначені критерії необхідно заповнити google-форму за вказанимпосиланням, https://docs.google.com/.../1PcawXeRDIGnUDh2l.../viewform...

Рекомендації для заповнення google-форми:

 Якщо родина відповідає одному із критеріїв допомоги, потрібно дати відповіді на наведені питання ;

 За кілька днів до приїзду фонду в вашу громаду (січень), особа отримає смс з інформацією щодо місця і часу проведення особистої реєстрації. Також цю інформацію можна буде отримати в сільській раді.

 З’явитись на місце реєстрації з оригіналом паспорту, свідоцтвом про народження дитини (для родин з дітьми 13 років і молодше) та діючою банківською карткою для реєстрації та одержання допомоги.