Дякуємо Програмі USAID "Демократичне врядування у Східній Україні"!

Дата: 02.01.2023 14:39

Після деокупації нашої громади, першочерговим завданням для нас було відновлення та налагодження роботи на території нашої громади всіх об'єктів критичної інфраструктури. Також, чи не найбільше часу займала та займає робота по підтримці та забезпеченню всіх наших жителів необхідною допомогою. Але поряд з цим розуміємо, що потрібно працювати і планувати на перспективу, на нашу відбудову та розвиток. Наскільки це дозволяє наш час та людський ресурс, подаємо заявки на участь в проектах міжнародної технічної допомоги. Завдяки роботі, яка розпочалася ще влітку, 25 жовтня підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги між Кімонікс Інтернешнл Інк./Програма USAID "Демократичне врядування у Східній Україні" та Кочубеївською сільською радою. Завдяки Програмі закуплено та передано нам ІТ-обладнання для 13 робочих місць працівників виконкому та 8 робочих місць для ЦНАПу. Це ноутбуки, комп'ютери, системний блок серверний, джерела безперебійного живлення, БФП, карт-рідери для ID-карток, обігрівачі. Також очікуємо на поставку дизельного генератора потужністю 20 кВт.

Дякуємо Програмі за надане обладнання, адже це суттєво покращить надання адміністративних та соціальних послуг нашим жителям.