Дякуємо за допомогу!

Дата: 02.01.2023 14:44

Рішенням ХІІ сесії Кочубеївської сільської ради ОТГ VIIІ скликання №419, від 31 серпня 2021 р. «Про утворення Місцевої пожежної команди Кочубеївської сільської об’єднаної територіальної громади» затверджено створення пожежно-рятувального підрозділу місцевої пожежної команди на базі КП «ІННОВАТОР».

На долю нашої місцевої пожежної команди в цьому році випали надзвичайно тяжкі випробовування, до яких не були готові, але з гідністю, разом з місцевими жителями, вони їх пройшли. Лише за червень-липень, було здійснено більше 20 виїздів-гасіння будинків, лісових насаджень, толоки, сільськогосподарських угідь, балок, загасили навіть пожежу танка. Всі пожежі виникли внаслідок російських обстрілів.

За цей час, техніка та все спорядження зазнало суттєвих пошкоджень, що ускладнювало роботу під час виїздів. З метою підсилення боєздатності та оперативності реагування на надзвичайні ситуації, 29 грудня заступником начальника ГУ ДСНС України у Херсонській області Романом Харченко та начальником районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області Володимиром Болдаревим, нам передано пожежний автомобіль, пожежні рукави, стволи та спорядження.

Дякуємо за допомогу та все ж сподіваємось, що вона використовуватиметься по мінімуму. Разом до ПЕРЕМОГИ!!!