Справжнім чарівником для дітей Кочубеївської громади став Благодійний фонд «Support Kherson» та його голова Нісар Ахмад!

Дата: 02.01.2023 14:55

Новорічний час-час здійснення мрій та казкових див. І дорослі роблять все, щоб війна не зруйнувала новорічну казку українським дітям. Справжнім чарівником для дітей Кочубеївської громади став Благодійний фонд «Support Kherson» та його голова Нісар Ахмад. Системна, порядна та надійна співпраця-дає гарні результати. Незважаючи на те, що фонд зараз працює в місті Херсоні, забезпечує гуманітарною допомогою його жителів та не так давно деокуповані населені пункти Херсонщини, Нісар завжди з нами на постійному зв’язку та цікавиться нашими проблемами. Для нас навіть не було сюрпризом те, що він зателефонував і запропонував подарунки для наших дітей, бо знаємо, що по іншому він не вміє. Справжнє задоволення, радість та свято, завдяки Вам та вашому фонду, отримали наші діти. Бажаємо Вам, пане Нісаре та всій команді Благодійний фонд «Support Kherson» миру, процвітання, родинного благополуччя та успіхів в вашій благодійній діяльності задля Перемоги!!! Слава українському незламному народу!!! Слава Україні!!!