До нас продовжує надходити допомога з усіх куточків України!

Дата: 02.01.2023 15:01

От і на цьому тижні ми отримали вантаж від Опішнянської громади, Полтавської області. Вся допомога дбайливо зібрана та передана жителями цієї громади. Дошки, плівка, цвяхи, монтажна піна будуть використані для усунення пошкоджень в комунальних закладах. Продукти харчування, а це і борошно, крупи, домашня консервація, сало, мед, овочі, фрукти та багато чого іншого. В першу чергу вони надаються внутрішньо переміщеним особам, проживаючим у нас в громаді, адже люди приїхали до нас фактично без нічого, взявши із собою тільки найнеобхідніші речі. Також хочемо відмітити господинь цієї громади, які приготували та передали нам коробку смачнючих пирогів з капустою-ними пригостили людей в центрі села Кочубеївка. Найщиріші слова подяки всім жителям Опішнянської громади, особисто Опішнянському селищному голові Миколі Різнику. Миру, добра та процвітання вашій громаді та кожній її родині. Вантаж довезено Всеукраїнською асоціацією громад в рамках проекту "Згуртовані громади", за підтримки Програми USAID-АГРО. Особливо велика подяка Івану Слободянику, виконавчому директору Всеукраїнської асоціації громад, який організовав такий важливий процес допомоги громадам, що постраждали від агресії росії. Слава українському незламному народові!!! Слава Україні!!!