Важлива інформація для ВПО, які проживають на території нашої громади!

Дата: 09.01.2023 09:19

Для отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, ви можете звернутися з заявою до ЦНАПу, який розташований в приміщенні Кочубеївської сільської ради. При собі необхідно мати паспорт, ІПН та в разі наявності дітей, свідоцтво про народження дитини. Прийом заяв проводиться з понеділка по п'ятницю, з 9.00 год до 16.00 год. З метою уникнення черги, насамперед для вашої зручності, просимо по можливості попередньо зателефонувати за номером +380961333957. Також, ВПО які зареєстровані в інших місцях, але на сьогодні фактично проживають у нас, можуть змінити своє місце реєстрації, зареєструвавшись в Кочубеївській громаді. Терпіння та сил всім нам!