До війни багато речей для нас були абсолютно звичними і ми не розуміли їх цінності...

Дата: 09.01.2023 09:22

Нам сьогодні працівниця Укрпошти вперше за всю війну занесла листи. Це було абсолютно неочікувано, навіть незвично, ми вже забули як це тримати в руках поштові конверти. Більше десяти місяців ми нічого не отримували, але коли ми подивились на дати відправлення, ми знову опинились в лютому 2022 і ще з більшою силою охоплює біль, і ти згадуєш все до дрібниць, як для тебе почалася ця війна... Зараз уже немає запитань, нема якоїсь надії як в перші дні, що все це швидко закінчиться, немає якогось стану невідомості, немає навіть ненависті, лише огида. Війна зробила нас тільки сильнішими, неважливо скільки ще часу пройде до нашої Перемоги, головне, що вона обов'язково настане.

Дякуємо Укрпошті, що зберегли та доправили нам ці листи, адже зміст їх був дуже важливий. Дякуємо Igor Smelyansky - Ігор Смілянський за роботу виїзних відділень, які працюють у нас ще з квітня, коли ми знаходились під постійними обстрілами. Ризикуючи власним життям, працівники пошти довозили пенсії нашим людям. Можна вже оплатити комуналку, а тепер і отримувати кореспонденцію. І це не може не радувати, це є свідченням того, що ми повертаємось до звичних для нас речей, але тепер уже розуміємо їх цінність. А ще, ми з надією очікуємо відкриття в Кочубеївці стаціонарного відділення Укрпошти.

Все вже Україна!!!