З чого починається продовольча безпека для громади?!
#UCBI #USAID/Ukraine
У Кочубеївській громаді вона починається з облаштування власної пекарні. Окупація змусила переглянути всі пріоритети відновлення та розвитку громади. Близкість до лінії розмежування, обстріли, перебої з електропостачанням та відсутність регулярного сполучення між населеними пунктами, спричинені військовою агресією, роблять мешканців Кочубеївської громади залежними від зовнішніх постачальників.
Наразі, хліб, як і переважну більшість продовольчих та промислових товарів, привозять із Дніпропетровської області. Але кочубеївці хочуть бути переконані у своїй продовольчій безпеці незалежно від усіх ризиків, зумовлених війною та пошкодженою інфраструктурою.
Старту цього проєкту передувала кропітка робота спеціалістів сільської ради, активістів громади та фахівців команди «UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні», що реалізовується за підтримки USAID. І ось – ми маємо приміщення, у якому розпочато ремонтні роботи, майбутніх пекарів, готових приступити до роботи вже завтра, а найголовніше: допомогу донора на втілення цієї мрії. Найближчим часом буде придбане та встановлене сучасне обладнання для випікання хліба, закуплена сировина для його виготовлення, у тому числі: й у місцевих виробників, та розроблена логістична схема для доставки власних хлібобулочних виробів у кожен населений пункт громади. А далі кочубеївський хліб «завітає» і до сусідів.
Організація нового виду економічної діяльності у Кочубеїській громаді буде покладена на КП «ІННОВАТОР».
Публікацію підготовлено в межах проєкту «Підтримка Кочубеївської пекарні», що реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні».