Як завантажити власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа? Щодо заповнення форми № 20-ОПП при придбанні нерухомості без адреси за межами населеного пункту
Як завантажити власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа?
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, що клієнти мають можливість завантажити кваліфіковані сертифікати відкритих ключів на персональний комп’ютер за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» (далі – Програма).
Для початку використання Програми необхідно встановити актуальну версію безкоштовної Програми, яку можливо завантажити на вебсайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – Надавач) (https://ca.tax.gov.ua) за посиланням: Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»/«Програмне забезпечення»/«Засіб кваліфікованого електронного підпису чи печатки – «ІІТ Користувач ЦСК-1»/«Інсталяційний пакет «ІІТ Користувач ЦСК-1.3.1» (https://ca.tax.gov.ua/korustyvach_csk).
Детальну інформацію щодо роботи Програми та покрокову інструкцію стосовно можливості завантаження власних кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, наведено у п.п. 5.2 п. 5 Настанови користувача «ІІТ Користувач ЦСК-1.3.1» на вебсайті Надавача за посиланням: Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»/«Програмне забезпечення»/«Засіб кваліфікованого електронного підпису чи печатки – «ІІТ Користувач ЦСК-1»/«Настанова користувача «ІІТ Користувач ЦСК-1.3.1».
Окрім того, самостійно завантажити кваліфіковані сертифікати відкритих ключів, у т. ч. списки відкликаних сертифікатів, можна у розділі «Пошук сертифікатів та СВС» вебсайту Надавача за посиланням: Головна/«Пошук сертифікатів та СВС» (https://ca.tax.gov.ua/certs-crls).
Щодо заповнення окремих граф форми № 20-ОПП у разі придбання нерухомого майна, яке знаходиться за межами населеного пункту та не має адреси місцезнаходження
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що дані щодо місцезнаходження земельної ділянки, яка знаходиться за межами населеного пункту та перебуває у власності або користуванні суб’єкта господарювання, зазначаються у графах 6 – 13 розділу 3 «Відомості про об’єкти оподаткування» заяви про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (далі – Заява за ф. № 20-ОПП), у такому порядку:
у графу 6 «Код територіальної громади, де знаходиться об’єкт оподаткування» вноситься код кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, що відповідає значенню третього рівня;
у графі 7 «Назва населеного пункту / району у місті» обирається назва територіальної громади, яка відповідає значенню, внесеному у графу 6;
графи 8 «Тип вулиці (вулиця/бульвар/площа тощо)», 9 «Назва вулиці» заповнюються, якщо у правововстановлювальних документах для земельної ділянки визначені тип і назва вулиці, а також із довідників можна обрати необхідні значення для цих граф;
графи 8, 9 не заповнюються, якщо відсутні наведені умови для їх заповнення, при цьому у графу 7.1 «Назва поіменованого об’єкта» вносяться відповідні реквізити щодо розташування земельної ділянки, які зазначені у правовстановлювальних документах.
Відсутність фактичних даних для земельної ділянки, стосовно якої подається Заява за ф. № 20-ОПП, не потребує заповнення граф 10-13.
Детально: https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=42936.