Фото без описуФото без описуФото без опису

Разом формуємо якісне, доступне і гідне обслуговування для кожного!

Тема безбар’єрності є надзвичайно важливою та безпосередньо стосується нашої щоденної роботи з громадянами.

Формування доступного середовища — це не лише про архітектуру, а й про повагу, розуміння потреб кожного та готовність до змін.

 В межах Національного тижня безбар’єрності, директорка комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради Олена Громяк провела онлайн годину безбар’єрності для керівників та спеціалістів виконавчих органів влади, ЦНАП, закладів освіти та медицини Кочубеївської громади.

 Під час заходу присутні ознайомилися з:

 принципами державної політики у сфері безбар’єрності;

 концепцією «Універсального дизайну»;

 прикладами впровадження інклюзії у громадах;

 видами бар’єрів (фізичних, інформаційних, комунікаційних);

 інструментами оцінки доступності установ та послуг.

 Особливу увагу приділено міжсекторальній співпраці, адже саме вона є основою формування інклюзивної громади, де кожен — незалежно від віку, здоров’я чи статусу — має рівні можливості для розвитку та участі у житті громади.

 Захід завершився обговоренням та обміном досвідом між учасниками.

 Шумська громада — наш партнер у проєкті "Пліч-о-пліч: згуртовані громади"

Щиро дякуємо Шумська територіальна громада за активну співпрацю, а також голові громади Вадим Боярський— за ініціативу та підтримку у проведенні спільних заходів.

Разом ми втілюємо ключові принципи державної політики у сфері забезпечення рівних можливостей для всіх людей, незалежно від їхніх фізичних, ментальних, соціальних чи вікових особливостей.