На Херсонщині посилено ваговий контроль на дорогах для збереження покриття.

На Херсонщині посилено ваговий контроль на дорогах для збереження покриття. Згідно з розпорядженням начальника Херсонської ОВА від 4 липня 2025 року №336, на дорогах загального користування деокупованої частини області запроваджено тимчасові обмеження руху для вантажівок при температурі повітря понад +28°C.
Ці обмеження стосуються транспортних засобів, чия загальна маса перевищує 24 тонни, а навантаження на вісь — 7 тонн. Мета таких обмежень – мінімізувати деформацію дорожнього покриття, яке стає особливо вразливим у спекотну погоду.
Важливо зазначити: у разі виявлення порушень, вантажоперевізникам загрожують значні штрафи — від 8 500 до 51 000 гривень.
Контроль за дотриманням встановлених вагових параметрів здійснюють інспектори Укртрансбезпеки спільно з працівниками Національної поліції на стаціонарних пунктах.
Ці заходи є критично важливими для збереження дорожньої інфраструктури регіону, яка і так зазнала значних пошкоджень під час окупації та бойових дій.




