Кочубеївська громада
Херсонська область, Бериславський район

Внесок малого бізнесу до бюджету Херсонщини – 300 млн гривень єдиного податку

Дата: 09.10.2025 11:04
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Протягом січня – вересня 2025 року від представників підприємництва до місцевих бюджетів Херсонської області надійшло 300 млн гривень єдиного податку.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Олефіренко, сплачена сума перевищила показник аналогічного періоду минулого року на 15,9 млн гривень або 5,6%.

Найбільший вплив на формування місцевого бюджету здійснили фізичні особи - підприємці. Їх внесок склав 83% від загальної суми надходжень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники сплатили 11%, решту 6% - юридичні особи, що перебувають на 3 групі спрощеної системи оподаткування.

Більше інформації про особливості спрощеної системи оподаткування — за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/ediniy-podatok.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь