Дата: 08.02.2021 16:34

Сьогодні відбулося засідання депутатської постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, торгівлі, послуг, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою Кочубеївської сільської ради ОТГ, на якій розглянуто матеріали та погоджено проекти землеустрою на розгляд та затвердження чергової сесії сільської ради в кількості 28 питань.

Членами комісії також розглянуто ряд заяв громадян з земельних питань, які рекомендовано доопрацювати та винести на розгляд чергової сесії.