Відбулася зустріч сільського голови Людмили Костюк з жителями громади

Дата: 24.05.2021 15:29

Сьогодні, відповідно графіку прийому громадян, відбулася зустріч сільського голови Людмили Костюк, спеціалістів виконавчого комітету сільської ради, спеціаліста по зв’язках з громадськістю Денисюк Н. з жителями с.Кочубеївка, с.Світлівка та с.Микільське.

Під час зустрічі присутніх було ознайомлено з запланованим переліком робіт комунального господарства "Інноватор" Кочубеївської ОТГ, про стан захворюваності на COVID - 19 по громаді, також жителів проінформовано з умовами участі у проекті "Сімейні молочні ферми"та щодо створення молочного кооперативу, про організацію підвозу скрапленого газу, про прийом мешканців громади лікарем - стоматологом в КЗ "Кочубеївський ЦПМД" та ін.

Питання, з якими звернулися громадяни під час прийому, стосувались благоустрою, вуличного освітлення та земельні питання.

Дякуємо всім присутнім за спілкування та співпрацю!