ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 22.09.2021 10:38

22 вересня ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизан і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами. На тернистому шляху підпільної боротьби полягли десятки тисяч синів і дочок України. Це гірка історична правда.

Ми пам'ятаємо і шануємо Ваш подвиг, дорогі ветерани, і в цей день складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Сердечне спасибі Вам за право жити у вільній країні, виховувати дітей, будувати нові перспективи. Зичимо кожній родині здоров’я, достатку та щастя на многії літа.