Дата: 31.01.2022 10:30

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.

Минулого тижня Кочубеївська філія І-ІІ ступенів Орлівського НВК отримала в подарунок два нових тенісних стола, які за своєю якістю відповідають всім технічним вимогам даного виду спорту.

Спонсорами такого дорогого подарунку стали випускники Кочубеївської школи настільного тенісу, батьки учнів, які займались і зараз займаються в спортивній секції, небайдужі жителі громади.

Особлива подяка Токаюку Віктору Павловичу, людині, яка ініціювала цю добру справу.

Дякуємо за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашої школи. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань.