З Днем місцевого самоврядування!!!

Дата: 08.12.2022 14:50

На нашу долю випало надзвичайно тяжке випробування, жити та працювати під час війни. Але ми гідно з ним справились та продовжуємо справлятись. В День місцевого самоврядування немає святкового настрою, немає бажання щось відзначати коли ти знаєш, що в цей час на фронті гинуть наші хлопці та дівчата. Але в душі величезна подяка та захоплення сміливістю, самовідданістю та самопожертвою наших жителів. Війна показала на що здатне місцеве самоврядування. Під час окупації та після звільнення ви самостійно брали на себе відповідальність та відроджували життя в своїх селах. Це і відновлення електропостачання, забезпечення водою, гасіння пожеж, евакуація мешканців громади, прийом постраждалих з інших громад, наведення ладу в своїх селах та бюджетних установах, доставка,розвантаження та розвезення гуманітарної допомоги, допомога та підтримка одиноких громадян, догляд за домогосподарствами сусідів які виїхали, допомога нашим захисникам та багато-багато іншого, всього не перерахуєш. Свідомо не вказую прізвищ, бо дійсно кожен з вас тримає свій фронт і мусить далі тримати, до самої Великої Перемоги. А далі…далі відновлювати та разом працювати на розвиток.

Дякую кожному, за те, що не здалися. За те, що ризикували своїм життям задля спільного блага. За те, що весь свій час, сили та здоров’я присвячуєте добрим справам, які дозволяють наближати Перемогу.

В цей день бажаю всім стійкості духу, міцного здоров’я, успіхів, натхнення, підтримки та Перемоги!!!

Як на мене, не випадково поряд йдуть два свята-День Збройних сил України та День місцевого самоврядування. Адже саме сильна Армія та ефективне місцеве самоврядування –запорука процвітаючої та незалежної держави.

З Днем місцевого самоврядування!!! Слава Україні!!!

З повагою та вдячністю, начальник сільської військової адміністрації/сільський голова

Людмила КОСТЮК