Інформація Держаної податкової служби України

Змінився порядок справляння акцизного податку

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі – Закон № 1914) змінено ставки акцизного податку для виробників спирту етилового та інших спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, визначені п. п. 215.3.1 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

11:26:02 27.01.2022

Що є виробами медичного призначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на запитання платників податків щодо реєстраторів розрахункових операцій.

11:24:25 27.01.2022

Аферисти вкотре намагаються виманити кошти в бізнесменів області

Як щойно стало відомо від платників податків Іванівської територіальної громади, невідома особа жіночої статі, яка представляється начальником Іванівської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, телефонує бізнесменам громади, користуючись номером 050-572-58-53 та пропонує розв’язати проблеми, пов`язані з проведенням перевірок працівниками податкової служби або ж просить позичити певну суму коштів.

11:22:50 27.01.2022

Мешканці Кочубеївської територіальної громади сплатили зі своїх доходів понад 6 мільйонів гривень ПДФО

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж 11 місяців 2021 року сума сплаченого до бюджету Кочубеївської територіальної громади податку на доходи фізичних осіб склала понад 6,1 млн гривень, що на 743,3 тис. гривень перевищує минулорічний показник.

15:13:14 16.12.2021

Бажаєте стати «спрощенцем» з І кварталу 2022 року – подайте заяву не пізніше 16 грудня 2021 року

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву.

15:12:51 16.12.2021

Новорічна відпустка без податкових боргів

відпустка без податкових боргів   Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводить роботу, спрямовану на погашення податкового боргу платників податків.

15:10:45 16.12.2021

На Херсонщині зареєстровано майже 78 тисяч суб’єктів господарювання

Станом на 1 грудня нинішнього року на обліку в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, перебувають 77984 суб’єкти підприємницької діяльності. Серед них – 44272 фізичні особи-підприємці та 33712 юридичні особи. Про це повідомив в. о. начальника відомства Ігор Клим.

15:10:25 16.12.2021

Від доходів херсонців бюджети отримали майже 4,9 мільярда гривень

Завдяки оподаткуванню легальних доходів жителів Херсонщини, упродовж січня – листопада цього року до бюджетів усіх рівнів зібрано майже 4,9 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб. Як повідомив в. о.  начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, приріст цього платежу до аналогічного періоду минулого року склав більш як 19% або 787  млн гривень.

15:04:10 16.12.2021

На зміцнення обороноздатності платники Високопільської громади відрахували 2,5 мільйона гривень

За даними відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня - жовтня 2021 року платники податків Високопільської селищної територіальної громади перерахували до державного бюджету 2,5 млн гривень військового збору.

13:55:58 17.11.2021