Інформація Держаної податкової служби України

Як платник податків може дізнатися про залишок коштів на єдиному рахунку та отримати витяг щодо стану розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет?

14:02:27 07.07.2021

Яка сума коштів або вартість лікарських засобів для надання медичної допомоги з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) включається до витрат при реалізації права на податкову знижку?

13:37:35 22.03.2021

Легалізація доходів та найманої праці – основна тема зустрічі на Високопільщині

Днями начальник Високопільської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Руслан Яковчишен брав участь у засіданні «круглого столу» за участі голови Високопільської громади Ганни Шостак-Кучмяк та старостів сіл громади.

15:24:12 09.03.2021