То не зорі, небо там навпіл чорним димом, згарищем палало. Атом з Прип’яті розжарений летів, все живе із болем помирало …

Дата: 26.04.2021 10:31

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію ліквідаторам - жителям нашої громади: Чупринчуку Івану Миколайовичу, Бень Віктору Григоровичу, Мамілову Сергію Павловичу, Малєванчуку Віталію Борисовичу, і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі і майбутні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ.