Дев'ять громад Херсонщини працюватимуть над покращенням бізнес-середовища!!!

Дата: 05.10.2021 12:01

У вересні завершився конкурс на участь в ініціативі "Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

За результатом конкурсного відбору були відібрані 192 громади, з них дев'ять представляють Херсонську область: Великокопанівська, Верхньорогачицька, Високопільська, Каланчацька, Каховська, Кочубеївська, Нижньосірогозька, Новотроїцька та Присиваська територіальні громади.

Незабаром фахівці громад розпочнуть навчання, яке триватиме два місяці, за такими напрямами:

Модель системної взаємодії громади із локальним бізнесом.

Інструменти підтримки бізнесу в громаді.

Інструменти залучення інвестицій в громаду.

За підсумками першого етапу буде відібрано 24 громади, які зможуть отримати консультаційний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу. Цей етап триватиме з лютого по червень 2022 року.