Дата: 11.11.2021 17:05

10 листопада 2021 року в сесійній залі адмінбудівлі Кочубеївської сільської ради відбулася ХІV позачергова сесія VІІІ скликання Кочубеївської с/ради ТГ. На сесії були присутні 17 депутатів, (4 – відсутні з поважних причин), а також старости, спеціалісти по зв’язках з громадськістю та працівники виконавчого комітету.

Всього депутатами на сесії було розглянуто 20 питань порядку денного та прийнято рішення, зокрема прийнято рішення про співфінансування заходу, який може реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України у 2021 році, затверджено Програму «Придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам» на 2021 рік, затверджено Програму розвитку та підтримки сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "Молочний смак" на 2021 рік. Також було розглянуто земельні питання.

Прийняті депутатами рішення відповідно регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті громади.