11 листопада 2021 року відбулося І засідання робочої групи по розробці бренду громади.

Дата: 12.11.2021 08:20

11 листопада 2021 року в приміщенні Кочубеївської сільської ради відбулося І засідання робочої групи по розробці бренду громади.

Експертом Олександром Кондратинським було презентовано про значення бренду громади, учасникам заходу задано ряд питань, які розглянули, обговорили та обмінялися інформацією для створення майбутнього бренду громади.

Наступним етапом буде проведення опитування населення, про що проінформуємо згодом.

Бренд громади розробляється в рамках проекту "Успішний бізнес-успішна громада", що стало можливим завдяки перемозі в конкурсі "Громада дружня до бізнесу" в рамках Програми U-LEAD з Європою.

Проект реалізується: Програмою U-LEAD з Європою, ГО "МОЯ ГРОМАДА - мій добробут" та виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради ТГ.