Доброю звісткою цього року стало продовження співпраці між програмою USAID DOBRE та Кочубеївською громадою до 2025 року.

Дата: 02.01.2023 14:36

У рамках екстренного реагування на кризові ситуації пов'язані із неспровокованим вторгненням рф в Україну, програмою розпочалася доставка в громаду обладнання для відновлення та покращення системи обслуговування об'єктів критичної інфраструктури та реагування на надзвичайні ситуації, а саме: домкрат гідравлічний 10 т., рамне риштування 10/12 м, точильний верстат, верстат для заточування ланцюгів-3 од. І це тільки початок. Все обладнання яке нам надійшло і ще буде надходити, передається комунальним підприємствам для забезпечення їх технічного оснащення та реагування на виклики воєнного стану.

Також за підтримки програми DOBRE, створюється стаціонарний пункт обігріву з можливістю цілодобового перебування. Для його облаштування вже надійшло 20 матрасів, 20 подушок, 40 комплектів постільної білизни.

Не втомлюємося повторювати: із DOBRE усе добре. Дякуємо, що в цей тяжкий час ви продовжуєте підтримувати українські громади, що ви разом із УКРАЇНОЮ. Разом до ПЕРЕМОГИ!