Відбувся турнір з настільного тенісу на першість Кочубеївської громади!

20 лютого в с. Пригір'я відбувся турнір з настільного тенісу на першість Кочубеївської громади, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні. Учасники змагань віддали шану Героям хвилиною мовчання.

10:03 22.02.2021

Відбулася зустріч сільського голови з жителями Заградівського старостинського округу

Сьогодні відбулася зустріч сільського голови Кочубеївської громади Людмили Костюк, спеціалістів виконавчого комітету сільської ради Задорожньої Н.В, Михайлишиної О.І., Токаюка В.П., старости Сковородко Д.В., депутатів Кириленко Л.Г., Котелевської Р.М., Мартинюк Г.В. з жителями Заградівського старостинського округу.

16:09 18.02.2021

Продовжуються роботи по санітарному очищенню території громади

Сектором благоустрою виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ продовжуються роботи по санітарному очищенню території громади, а саме видалення аварійних, сухостійних дерев на узбіччі дороги Кочубеївка – Орлове.

16:51 17.02.2021

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДИТИНА В РОДИНІ»

Завдання, яке поставлено державою перед соціальними службами - не вилучати дитину з сім’ї, а подолати неблагополуччя і кризу в сім’ї, допомогти батькам виправитися, надати їм соціально-правову допомогу і не допустити виходу дитини з родини. І сьогодні це наша найголовніша мета.

16:49 17.02.2021

ДІАЛОГ ВЛАДИ І ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

Сьогодні відбулася зустріч сільського голови Кочубеївської громади Людмили Костюк, спеціалістів виконавчого комітету сільської ради Абрамчук Н., Задорожньої Н., депутатів місцевої ради Трюхана М., Бондаренка А., Теслі Л., старости Форгель Л., спеціаліста по зв’язкам з громадськістю Катеринюка П. з жителями населених пунктів Пригір’ївського старостинського округу.

16:47 10.02.2021

Відбулася чергова зустріч з керівництвом ТОВ «Херсонземпроект»

9 лютого відбулася чергова зустріч керівника ТОВ «Херсонземпроект» Романча Андрія та головного архітектора Мельника Володимира з працівниками виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ, на якій було презентовано етап-ІІІ планування роботи на топографічній карті «Схеми планування території Кочубеївської об’єднаної територіальної громади» та етап - IV "Створення землевпорядної документації, в тому числі визначення меж, визначення заходів з охорони земель Кочубеївської об’єднаної територіальної громади Високопільського району Херсонської області", що виконується в рамках реалізації проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Проект «DOBRE»). Схема планування території громади є першоосновою для розроблення системи стратегічних, прогнозних і програмних документів щодо здійснення планування і забудови територій громади.

14:36 10.02.2021

Водії та пішоходи! Будьте уважні та обережні на автошляхах!

З метою безпеки жителів Кочубеївської громади, в умовах погіршення метеоситуації, сьогодні сектором благоустрою виконавчого комітету Кочубеївської ОТГ було оброблено посипковим матеріалом найбільш небезпечні ділянки обласних доріг місцевого значення (підйоми та спуски - с.Заградівка та с.Наталине).

16:49 09.02.2021

Сьогодні відбулися засідання постійних депутатських комісій Кочубеївської сільської ради ОТГ, а саме комісії з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та розвитку підприємництва, на яких було розглянуто звернення громадян, погоджено проекти на розгляд та затвердження чергової сесії та розроблено повістку денну на чергову VI сесію Кочубеївської сільської ради VIII скликання.

15:58 09.02.2021

Сьогодні відбулося засідання депутатської постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, торгівлі, послуг, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою Кочубеївської сільської ради ОТГ, на якій розглянуто матеріали та погоджено проекти землеустрою на розгляд та затвердження чергової сесії сільської ради в кількості 28 питань.

16:34 08.02.2021

ПРОДОВЖУЄМО РОБОТУ ПО СТВОРЕННЮ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ЖИТТЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Сьогодні відбулися зустрічі сільського голови Кочубеївської громади Людмили Костюк з начальником сектору взаємодії з громадськістю ГУ НП в Херсонській області Віталієм Кедровським та начальником  відділення поліції Бериславського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області Сергієм Курділовим з питань втілення проекту «Поліцейський офіцер громади» на території Кочубеївської ОТГ.

16:55 04.02.2021