Дата: від до Скинути

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ СТАЮТЬ БЛИЖЧИМИ ТА ДОСТУПНІШИМИ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Нагадуємо, що для зручності та доступності отримання адміністративних послуг у відділі «ЦНАП» виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ передбачено віддалене робоче місце адміністратора з використанням портативного апаратного комплексу «Мобільний кейс».

14:40 21.05.2021

Відбувся виїзний прийом громадян фахівцями відділу "Високопільське бюро правової допомоги"

20 травня 2021 року в приміщенні Кочубеївської сільської ради ОТГ відбувся виїзний прийом громадян фахівцями відділу "Високопільське бюро правової допомоги" Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з питань земельних правовідносин.

14:38 21.05.2021

#Ми_з_DOBRE

В Кочубеївській громаді з DOBRE все ДОБРЕ!

17:07 14.05.2021

Організовано проведення навчально – польових зборів!

З 11 по 13 травня на базі Заградівської філії ОЗ Орлівський НВК організовано проведення навчально – польових зборів з учнями 11 класу Орлівського, Високопільського та Архангельського ЗНЗ, під час яких здобувачі освіти закріплюють знання, уміння і навички, вироблені на заняттях з допризовної підготовки, зміцнюють своє здоров’я і набувають прикладних умінь для визначення їх готовності до служби в ЗС України.

14:43 12.05.2021

11 травня відбулася чергова зустріч сільського голови з жителями Орлівського старостинського округу

11 травня відбулася чергова зустріч сільського голови Людмили Костюк, спеціалістів виконавчого комітету сільської ради, старости та спеціаліста по зв'язках з громадськістю, депутатів, фельдшера Орлівського ФАПу з жителями Орлівського старостинського округу.

10:01 12.05.2021

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Графік проведення заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вшанування пам’яті жертв війни в Україні по Кочубеївській сільській раді ОТГ:

09:18 06.05.2021

Сьогодні відбулося засідання VIІІ чергової сесії сільської ради VIII скликання

Сьогодні в сесійній залі Кочубеївської сільської ради відбулося засідання VIІІ чергової сесії сільської ради VIII скликання, участь в якому взяли 16 депутатів, 5 – відсутні з поважних причин, були присутні старости округів, спеціалісти по зв’язках з громадськістю, начальники відділів виконавчого комітету та активні жителі громади.

15:40 30.04.2021

ВИВІЗ СМІТТЯ ЗАВЕРШЕНО!

В рамках проведення місячника благоустрою з 26 квітня по 29 квітня 2021 року було організовано безкоштовний вивіз сміття та побутових відходів від домогосподарств по всіх населених пунктах Кочубеївської громади!

16:07 29.04.2021