Оголошення

В день чудового світлого свята Святого Миколая нехай в Україну прийдуть гарні новини!

В день чудового світлого свята Святого Миколая нехай в Україну прийдуть гарні новини, в кожну хату мир та спокій, а кожна українська родина збиреться разом біля сімейного вогнища!

14:53:40 19.12.2022

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Повідомляємо про відновлення доступу до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

08:50:11 16.12.2022

АЛГОРИТМ ПОДАННЯ ЗАЯВИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ЧИ ПІЛЬГИ ЧЕРЕЗ ВЕБ-ПОРТАЛ ПФУ

Починаючи з 1 грудня 2022 року документи на призначення житлової субсидії та пільги приймаються органами Пенсійного фонду України особисто, або надсиланням їх поштою до сервісних центрів Пенсійного фонду України, а також через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ та мобільний застосунок ПФУ.

09:25:10 13.12.2022

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Українська армія - сила і гордість нашої країни. Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Божа опіка та наші молитви хай оберігають вас. Бажаємо кожному з вас повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою перемогу! Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

13:47:51 06.12.2022

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ і тих, що в оточенні

Наказом Мінреінтеграції від 17 листопада 2022 року №273 затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

13:45:06 06.12.2022

ДО ВІДОМА!!!

Деякі телеграм-канали поширюють інформацію, що нібито у Херсоні змінено час комендантської години. ЦЕ НЕПРАВДА! Таке рішення владою не приймалося.

14:26:51 05.12.2022

Як відновити паспорт під час воєнного стану?

Втрата документів у воєнний час – справа неприємна, але ця проблема цілком вирішувана. Що робити, наприклад, якщо втрачений паспорт? Відразу зауважимо: оформити новий можна незалежно від наявності чи відсутності довідки ВПО.

10:28:17 05.12.2022