Дата: від до Скинути

10 листопада 2021 року в сесійній залі адмінбудівлі Кочубеївської сільської ради відбулася ХІV позачергова сесія VІІІ скликання Кочубеївської с/ради ТГ. На сесії були присутні 17 депутатів, (4 – відсутні з поважних причин), а також старости, спеціалісти по зв’язках з громадськістю та працівники виконавчого комітету.

17:05 11.11.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави.

09:44 09.11.2021

Розпочалися роботи з експлуатаційного утримання дороги від с.Орлове до с.Наталине та від с.Орлове до Білої Криниці.

Проводиться вирівнювання дорожнього полотна та щебенева підсипка. В рамках Великого будівництва, в 2022 році планується «дотягнути» бетонку від Іванівки до Орлова, а надалі і від Орлова до Білої Криниці.

11:14 08.11.2021

5 листопада 2021 року в приміщенні Кочубеївської сільської ради відбувся  тренінг "Як самостійно скласти бізнес-план"

5 листопада 2021 року в приміщенні Кочубеївської сільської ради відбувся тренінг "Як самостійно скласти бізнес-план"

Тренінг проводився сертифікованою бізнес – тренеркою з досвідом роботи в міжнародних програмах і проектах Оксаною Михайленко. Учасниці розглянули як складати бізнес-план, маркетинг, розрахунок собівартості та витрат, фінансове планування, стартовий капітал. Часу тренінгу не вистачило, щоб учасниці змогли отримати відповіді на всі запитання, тож у них є можливість отримати індивідуальні консультації щодо розробки бізнес – плану.

11:10 08.11.2021

Сьогодні голова Кочубеївської громади Людмила Костюк приймає участь у Форумі "Україна 30. Безпечна громада".

Під час Форуму обговорюються шляхи налагодження співпраці громад, держави та відповідних структур, щодо забезпечення безпечних умов проживання кожного жителя громади.

16:01 04.11.2021

ВІДТЕПЕР СПЛАТИТИ ЗА АДМІНПОСЛУГИ ЦНАПу МОЖНА БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА МІСЦІ!

Головним пріоритетом роботи Кочубеївської громади є наближення послуг до населення. З цією метою для зручності оплати адміністративного збору сьогодні, 2 листопада у відділі "Центр надання адміністративних послуг" Кочубеївської сільської ради ТГ за адресою с.Кочубеївка, вул. Менонітська, 80, встановлено платіжний POS-термінал Приватбанку, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі миттєво.

17:34 02.11.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Сьогодні, 28 жовтня – відзначається 77 - ма річниця визволення України від фашистських загарбників. Це день невимовного суму за загиблими у роки найкривавішої в історії людства війни. День великої шани нашим батькам та дідам, гордості за їхнє славетне життя.

16:49 28.10.2021