Інформація до відома! "Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті"

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно.

13:29 24.09.2021

До відділу "ЦНАП" виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ТГ за отриманням адміністративних послуг ( реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання), послуг з соціальних та земельних питань тепер можна і без паперів! Запущено шеринг документів через Дію!

16:51 23.09.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

22 вересня ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизан і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами. На тернистому шляху підпільної боротьби полягли десятки тисяч синів і дочок України. Це гірка історична правда.

10:38 22.09.2021

14 вересня 2021 року у м.Бериславі пройшов Міжнародний жіночий форум "Консолідація жінок для реалізації масштабних проєктів", в якому взяли участь і представниці нашої громади.

16:15 20.09.2021

КОЧУБЕЇВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ВІДЗНАКУ ПРОГРАМИ DOBRE

КОЧУБЕЇВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ВІДЗНАКУ ПРОГРАМИ DOBRE - диплом за успішну співпрацю з програмою USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) як почесний партнер у розвитку місцевого самоврядування та за досягнення значних результатів у стратегічному розвитку, у покращенні послуг, у сприянні розвитку місцевої економіки та залученні громадян!

13:43 20.09.2021

9 вересня 2021 року сільський голова Кочубеївської ТГ Людмила Костюк та виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Кочубеївського освітнього округу Лариса Шевчук взяли участь у регіональному форумі "Реформа системи шкільного харчування", що проходив у м.Одеса, за участю міністра освіти і науки України Сергія Шкарлет та міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшко.

16:10 13.09.2021

11 вересня 2021 року відбувся розіграш кубка Кочубеївської громади з футболу та міні-футболу, який було присвячено Дню фізичної культури і спорту України!

16:06 13.09.2021